Šiauliuose vyko Lietuvos vaikų lengvosios atletikos Olimpinių vilčių čempionatas rajonų grupėje, kuriame dalyvavo Joniškio sporto centro sportininkai, treniruojami V. Butautienės ir P. Veikalo. Puikiai pasirodė šuolininkai į aukštį: Meinardas Vasiliauskas (1.48 m) tapo čempionu, Goda Sipavičiūtė (1.25 m) ir Erikas Poilovas (1.40 m) užėmė antras vietas. Martynas Jucys 600 m bėgimo rungtyje (1.55,34 min) laimėjo 2 vietą, o Algirdas Žakaitis 60 m bėgimo rungtyje (8.55 s) užėmė trečią vietą.  Šuolio į aukštį rungtyje Donatas Ambrasas užėmė 5 vietą (1.25m ) ir Gabrielė Cicinaitė – 6 vietą (1.15 m). Rutulio stūmimo rungtyje Ema Jacaitė pasiekė asmeninį rekordą (10.07 m) ir užėmė 5 vietą, o  Matas Jonušas  (10.98 m) – 6 vietą. Jaunoji bėgikė Justė Jacaitė  200 m bėgimo rungtyje, pasiekusi asmeninį rekordą (31.51 s) buvo šešta tarp 31 dalyvės. Taip pat į finalinį aštuntuką pateko ir asmeninius rezultatus pagerino šuolio į tolį rungtyje: Gustė Natraitė (4.16 m), Goda Kriščiūnaitė (4.00 m), Gustas Benis (4.00 m) ir rutulio stūmimo rungtyje – Kristupas Ožiūnas (10.15 m).

Nuotraukoje: Joniškio sporto centro lengvaatlečiai