Lietuvos vaikų zoninės lengvosios atletikos varžybos Biržuose

Gegužės 24 d Biržuose vyko Lietuvos vaikų zoninės lengvosios atletikos varžybos. Jose dalyvavo Joniškio sporto centro jaunieji lengvaatlečiai, kuriuos treniruoja V. Butautienė ir R. Prokopenko.

Gegužės 24 d Biržuose vyko Lietuvos vaikų zoninės lengvosios atletikos varžybos. Jose dalyvavo Joniškio sporto centro jaunieji lengvaatlečiai, kuriuos treniruoja V. Butautienė ir R. Prokopenko. Prizines vietas užėmę sportininkai dalyvaus Lietuvos vaikų lengvosios atletikos pirmenybėse (finaluose), kurios vyks gegužės 30 d. Marijampolėje. Pirmąją vietą kamuoliuko (150 g) metimo rungtyje iškovojo Saulius Miniotas (74.55 m). Dvi antrąsias vietas iškovojo Ugnė Aleknavičiūtė – 300 m bėgimo rungtyje (45,50 s) ir šuolio į tolį sektoriuje (4.37 m). 60 m bėgimo takelyje antrąją vietą taip pat iškovojo Erika Dagytė (8,5 s). Šie sportininkai gegužės 30 d. važiuos į finalines varžybas Marijampolėje. Rutulio stūmimo rungtyje vieno žingsnelio iki finalinių varžybų pritrūko Evelinai Zubytei (2 kg rutulys – 8.72 m) ir Mantui Sagatai (3 kg rutulys – 8.09 m). Abu sportininkai liko ketvirtoje vietoje. Ketvirtąją vietą 600 m bėgime iškovojo Žilvinas Balsys (1.53,7). 1000 m mergaičių bėgimo rungtyje taip pat ketvirtąją vietą iškovojo Simona Svirplytė (3,57.9). Penktąsias vietas laimėjo Matas Rudys (60 m – 8.1 s) ir Elena Anisimovaitė (kamuoliukas – 36.70 m).