Joniškio sporto centro jaunieji tinklininkai – Lietuvos pirmenybių prizininkai

Kovo 13 – 14 dienomis Kaune vyko Lietuvos vaikų tinklinio čempionato finalinės varžybos.

Kovo 13 – 14 dienomis Kaune vyko Lietuvos vaikų tinklinio čempionato finalinės varžybos. Dėl nugalėtojo titulo kovojo šešių Lietuvos miestų komandos. Pirmoji varžybų diena nebuvo sėkminga – rezultatu 0:2 pralaimėta Šiaulių ir Kauno komandoms. Antrąją dieną joniškiečiai 2:0 nugalėjo Kelmės ir Raseinių komandas ir dėl trečios vietos susitiko su Vilniaus sportininkais. Permainingai vykusias rungtynes 2:1 laimėjo joniškiečiai ir užėmė trečiąją vietą. Naudingiausiu komandos žaidėju išrinktas D. Bijanskas.

Nuotraukoje: Joniškio sporto centro komanda (iš kairės pirma eilė): F. Šleponis, A.Grubis, R. Bytautas, J. Butautas. Antroje eilėje: mokytojas R. Uždavinys, K. Bobrovskis, L. Žitkevičius, V. Galkus, D. Bijanskas, D. Kondrašovas, A. Indrišiūnas, A. Riekumas