Lietuvos vaikų lengvosios atletikos pirmenybės

Kovo 8 d. Vilniuje vyko Lietuvos vaikų lengvosios atletikos pirmenybės.

Kovo 8 d. Vilniuje vyko Lietuvos vaikų lengvosios atletikos pirmenybės. Jose dalyvavo Joniškio sporto centro jaunieji lengvaatlečiai, kuriuos treniruoja treneriai V. Butautienė ir R. Prokopenko. Berniukų šuolio į aukštį sektoriuje 5-ąją vietą iškovojo Saulius Miniotas (1,40 m), vienuoliktas liko Justinas Butautas (1,35 m). Berniukų šuolio į tolį sektoriuje Saulius Miniotas liko dešimtas (4,15 m), o Justinas Butautas – keturioliktas (4.07 m). Abiejose rungtyse berniukai pasigerino savo asmeninius rezultatus. Mergaičių šuolio į tolį sektoriuje į finalinį aštuntuką pateko ir šeštąją vietą iškovojo Ugnė Aleknavičiūtė (4,27 m). Mergaičių 200 m bėgimo rungtyje iki apdovanojimų visai nedaug pritrūko Erikai Dagytei (30.51 s), kuri iš 74-ių startavusių sportininkių liko devintoje vietoje. 60 m bėgimo rungtyje Erika Dagytė užėmė dešimtą vietą (8.91 s) iš 69-ių bėgikių. Berniukų 60 m b/b devintas liko Domantas Lemežis (11.98 s).

Nuotraukoje Joniškio sporto centro lengvaatlečiai su treneriais V. Butautiene ir R. Prokopenko