Lietuvos vaikų lengvosios atletikos pirmenybės

Kovo 27 d. Joniškio sporto centro auklėtiniai (treneriai V. Butautienė, R. Prokopenko ir P. Veikalas) sėkmingai startavo Vilniuje,

Kovo 27 d. Joniškio sporto centro auklėtiniai (treneriai V. Butautienė, R. Prokopenko ir P. Veikalas) sėkmingai startavo Vilniuje, kur vyko Lietuvos vaikų lengvosios atletikos pirmenybės. Berniukų 3 kg rutulio stūmimo rungtyje asmeninį rezultatą pagerino ir pirmąją vietą iškovojo Karolis Gelažius (12,36 m). Mergaičių 2 kg rutulio stūmimo rungtyje trečią vietą iškovojo Gintarė Misevičiūtė (11,94 m). Berniukų šuolio į aukštį sektoriuje ketvirtą vietą laimėjo Lukas Žitkevičius (1,40 m), penktą – Martynas Šliarpas (1,35 m – asmeninis rekordas), šeštą – Evaldas Šidlauskas (1,35 m). Tik vieno laiptelio iki apdovanojimo pritrūko Brigitai Griniūtei, kuri 1000 m bėgimo takelyje liko septintoje vietoje (3:47,05 – asmeninis rekordas). Rutulio stūmimo sektoriuje taip pat septintą vietą laimėjo Matas Gasiūnas (10,39 m).

Nuotraukoje (iš kairės): treneris R. Prokopenko, K. Gelažius ir G. Misevičiūtė