Sėkmingas lengvaatlečių pasirodymas

Lapkričio 22 d. Šiauliuose vyko Lietuvos vaikų (gim. 2000 m. ir jaunesnių) lengvosios atletikos olimpinių vilčių taurės varžybos rajonų grupėje. Jose dalyvavo ir jaunieji Joniškio sporto centro auklėtiniai, kuriuos treniruoja treneriai V. Butautienė, R. Prokopenko ir P. Veikalas.

Varžybose dalyvavo labai daug dalyvių iš visų mažesniųjų Lietuvos miestų ir rajonų (Marijampolė, Mažeikiai, Biržai, Elektrėnai, Skuodas, Šakiai, Tauragė, Radviliškis, Kalvarija, Telšiai, Pasvalys, Kėdainiai, Raseiniai, Šilutė, Akmenė, Jurbarkas, Kelmė, Prienai, Jonava, Kuršėnai, Kazlų Rūda). Varžybose buvo apdovanojami šeši geriausius rezultatus pasiekę sportininkai kiekvienoje rungtyje. Geriausiai sekėsi šuolininkams į aukštį – Ugnei Aleknavičiūtei (1,45 m) ir Matui Rudžiui (1,50 m). Abu sportininkai iškovojo antrąsias vietas ir pagerino savo asmeninius rezultatus. Ugnė Aleknavičiūtė taip pat iškovojo ketvirtąją vietą 60 m bėgimo rungtyje (8,62 s), o Matas Rudys liko šeštas šuolyje į tolį (5,04 m). Mergaičių 60 m bėgimo rungtyje taip pat aukštą septintą vietą iškovojo Erika Dagytė (8,91s). Berniukų šuolio į aukštį rungtyje ketvirtą vietą laimėjo Saulius Miniotas (1,45 m), o Mantas Sagatas liko šeštas (1,40 m) – tai taip pat geriausias asmeninis šio sportininko rezultatas. Mergaičių šuolio į aukštį sektoriuje Emilė Kazimieraitytė liko ketvirta (1,25 m). Ji taip pat pasigerino savo asmeninį rezultatą. Rutulio stūmimo sektoriuje šeštąsias vietas iškovojo Evelina Zubytė (7,83 m) ir Rokas Darbutas (9,84 m). Berniukų 60 m b/b šeštą vietą laimėjo Liudas Karpačiovas (11,15 s). Mergaičių šuolio į tolį sektoriuje į finalą (stipriausiųjų aštuntuką) pateko Viltė Prokopenko (4,15 m). Iki apdovanojimo jai pritrūko tik 1 cm. Tai taip pat geriausias jos asmeninis rezultatas.

Nuotraukoje: Joniškio sporto centro lengvaatlečiai su treneriu R. Prokopenko