Lietuvos suaugusiųjų imtynių čempionate joniškiečiai iškovojo aštuonis medalius!

Sausio 19-20 d. Joniškio sporto centro ir visuomeninio imtynių sporto klubo „Kova“ imtynininkai varžėsi Kaune surengtame Lietuvos suaugusiųjų imtynių čempionate.

Sausio 19-20 d. Joniškio sporto centro ir visuomeninio imtynių sporto klubo „Kova“ imtynininkai varžėsi Kaune surengtame Lietuvos suaugusiųjų imtynių čempionate. Graikų – romėnų imtynių varžybose kovojo 85 imtynininkai, moterų imtynių – 32 imtynininkės, o laisvųjų imtynių – 66 atletai. Čempionato metu buvo galima mėgautis pačių stipriausių ir tituluočiausių Lietuvos imtynininkų kovomis. Savo meistriškumu išsiskyrė Pasaulio ir Europos čempionatų medalininkai Vilius Laurinaitis, Mantas Knystautas, Edgaras Venckaitis, Kristupas Šleiva, Paulius Galkinas, Justas Petravičius, Vilius Savickas. Trylika joniškiečių varžėsi graikų – romėnų imtynių varžybose, o trys iš jų galynėjosi ir tarp laisvųjų imtynių atletų. Lietuvos čempionu eilinį kartą tapo Vilniaus miestui atstovavęs pasaulio jaunimo čempionas Vilius Laurinaitis (sv.kat. iki 97 kg). Bronzos medalį šioje svorio kategorijoje iškovojo Benas Keršys, kuris tik po atkaklios kovos (2:4) nusileido Viliui Laurinaičiui. Kitus priešininkus Benas įveikė lengvai. Sidabro medalį Benas Keršys (sv.kat. iki 92 kg) iškovojo ir laisvųjų imtynių varžybose. Jis įveikė vilnietį ir radviliškietį, bet pralaimėjo klaipėdiečiui Edgarui Voitechovskiui. Lietuvos čempionu pirmą kartą tapo Vilniaus miestui atstovavęs Julius Matuzevičius (sv.kat. iki 87 kg). Finale Julius minimalia persvara įveikė pagrindinį savo varžovą Eividą Stankevičių iš Kauno. Puikiai kovojo Saulius Urbonas, laimėjęs du sidabro medalius. Laisvųjų imtynių varžybose Saulius varžėsi sv.kat. iki 125 kg, o graikų – romėnų imtynių varžybose – sv.kat. iki 130 kg. Pirmą kartą suaugusiųjų čempionate imtyniavęs šešiolikametis Eimantas Vilimas (sv.kat. iki 72 kg) iškovojo bronzos medalį. Kaune studijuojantis Donatas Gudmonas (sv.kat. iki 82 kg) iškovojo bronzos medalį. Donatas tik minimaliu skirtumu (1:2) pralaimėjo būsimam čempionui Mantui Sinkevičiui iš Kauno. Kitus varžovus Donatas įveikė pirmuose kėlinukuose. Gerai ėmėsi Ignas Paulavičius (sv.kat. iki 82 kg) ir Šarūnas Gulbinas (sv.kat. iki 130 kg). Abu joniškiečiai kovojo dėl bronzos medalių ir tik labai atkakliose dvikovose (1:2 ir 1:3) truputį nusileido savo priešininkams. Penktą vietą užėmė Gvidas Jakūnas (sv.kat. iki 72 kg). Imtyje dėl bronzos medalio jonikietis pralaimėjo kuršėniškiui Karoliui Kygui. Joniškiui Lietuvos imtynių čempionate dar atstovavo Mantas Vitkus (sv.kat. iki 82 kg), Džiugas Ramukevičius (sv.kat. iki 130 kg), Karolis Pociūnas (sv.kat. iki 77 kg) ir Paulius Grigaliūnas (sv.kat. iki 63 kg).

Nuotraukoje Joniškio imtynininkai (iš kairės): Paulius Grigaliūnas, Ignas Paulavičius, Eimantas Vilimas, Džiugas Ramukevičius, Donatas Gudmonas, Šarūnas Gulbinas, Saulius Urbonas, Karolis Pociūnas, Benas Keršys, Gvidas Jakūnas, treneris Rytis Keršys