Lietuvos suaugusiųjų imtynių čempionatas Vilniuje

Sausio 16-17 dienomis Vilniuje buvo surengtas Lietuvos suaugusiųjų imtynių čempionatas. Ant trijų kilimų varžėsi 77 graikų – romėnų, 87 laisvųjų imtynių atletai ir 44 moterų imtynių atstovės.

Sausio 16-17 dienomis Vilniuje buvo surengtas Lietuvos suaugusiųjų imtynių čempionatas. Ant trijų kilimų varžėsi 77 graikų – romėnų, 87 laisvųjų imtynių atletai ir 44 moterų imtynių atstovės. Joniškiečiai, kurių pagrindą sudarė sporto centro ir sporto klubo „Kova“ imtynininkai, tradiciškai varžėsi graikų – romėnų imtynių varžybose. Trenerio Ryčio Keršio auklėtiniai iškovojo visų spalvų medalius. Iškovotų medalių skaičiumi Joniškio imtynininkus pranoko tik Lietuvos Olimpinio Sporto Centro imtynininkai. Joniškietiškas finalas įvyko svorio kategorijoje iki 80 kilogramų tarp Beno Keršio ir Manto Vitkaus. Lietuvos čempionu antrus metus iš eilės tapo Benas Keršys. Benas stabiliai rodo gerus rezultatus. Mantas Vitkus iškovojo sidabro medalį. Tai geriausias trisdešimt vienerių metų joniškiečio pasiekimas. Prieš vienuolika metų Mantas Lietuvos čempionate buvo iškovojęs trečiąją vietą. Bronzos medalius iškovojo Darius Gudmonas (sv.kat. iki 71 kg), Donatas Gudmonas (sv.kat. iki 75 kg) ir Džiugas Ramukevičius (sv.kat. iki 130 kg). Džiugas pirmą kartą iškovojo medalį, varžydamasis tarp suaugusiųjų. Broliai dvyniai jau antrą kartą tapo Lietuvos čempionato prizininkais. Penktas vietas iškovojo Saulius Urbonas ir Šarūnas Gulbinas (abu sv. kat. iki 130 kg). Deividas Gudmonas (sv.kat. iki 98 kg) užėmė aštuntąją vietą. Tris medalius iškovojo Vilniuje LOSC sportuojantys joniškiečiai. Pasaulio jaunimo čempionas Vilius Laurinaitis (sv.kat. iki 98 kg) eilinį kartą tapo Lietuvos čempionu. Julius Matuzevičius (sv.kat. iki 85 kg) iškovojo sidabro medalį, imtyje dėl pirmos vietos atkaklioje kovoje pralaimėjęs olimpinių žaidynių prizininkui Aleksandrui Kazakevičiui. Europos čempionato trečios vietos laimėtojas Laimutis Adomaitis šioje svorio kategorijoje iškovojo bronzos medalį.

Nuotraukoje Joniškio imtynininkai po apdovanojimo (iš kairės): sidabro medalius iškovoję Mantas Vitkus, Darius Gudmonas, penktos vietos laimėtojas Šarūnas Gulbinas, bronziniai prizininkai Donatas Gudmonas, Džiugas Ramukevičius, Lietuvos čempionas Benas Keršys ir penktos vietos laimėtojas Saulius Urbonas