Šalčininkuose vyko Lietuvos rajonų jaunučių komandų (2005 m. gimimo ir jaunesnių) stalo teniso čempionatas, kuriame dėl apdovanojimų ir kelialapių į superfinalą varžėsi 11 berniukų ir 8 mergaičių komandos.

Labai sėkmingai šiame čempionate sužaidė Joniškio sporto centro mergaičių komanda, kurios garbę gynė Simona Rimkevičiūtė, Rugilė Ulpytė, Greta Bosych ir Aistrė Barišauskaitė. Jos iškovojo II-ąją vietą ir pateko į superfinalą. Jos savo pogrupyje po atkaklių dvikovų nugalėjo Širvintų 3:0, Šalčininkų 3:1 ir Alytaus 3:2 rinktines. Nors po to joniškietės pirmoje finalinėje ketveriukėje įveikė Jonavos komandą pasekme 3:2, bet lemiamame susitikime dėl pirmos vietos joms teko pralaimėti Vilniaus rajono atstovėms rezultatu 1:3.

(Iš kairės): Rugilė Ulpytė, Greta Bosych, Simona Rimkevičiūtė ir mokytojas Romualdas Franckaitis