Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos pirmenybėse Panevėžyje

Sausio 22-23 d. Joniškio sporto centro lengvaatlečiai varžėsi Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos pirmenybėse Panevėžyje.

Sausio 22-23 d. Joniškio sporto centro lengvaatlečiai varžėsi Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos pirmenybėse Panevėžyje. Jaunių merginų 60 m bėgimo rungtyje antrąją vietą laimėjo Ana Anisimovaitė (8,25 s). Vaikinų 60 m rungtyje penktą vietą laimėjo Rokas Žilinskas (7,65 s). Merginų šuolio į aukštį rungtyje antrąją vietą iškovojo Emilija Balsytė (1,40 m). Vaikinų jaunių trišuolio rungtyje trečią vietą iškovojo Benas Paulavičius (11,37 m). Jaunimo grupėje šuolio į aukštį sektoriuje antrąją vietą iškovojo Erika Lukšaitė (1,45 m), vaikinų grupėje šeštą vietą laimėjo Matas Butkus (1,80 m). Merginų jaunuolių 4 kg rutulio stūmimo rungtyje ketvirtą vietą laimėjo Erika Lukšaitė (9,36 m). Bendroje komandinėje lentelėje Joniškio rajono komanda iš 37-ių rajonų iškovojo 15-ąją vietą (jauniai laimėjo 12-ą vietą, o mūsų 3 jaunimo atstovai liko 18-oje vietoje iš 37-ių).

Nuotraukoje: Joniškio sporto centro lengvaatlečiai su lengvosios atletikos mokytoja Virginija Butautiene