Jaunučių čempionate iškovotas tik kelialapis

Praėjusį savaitgalį Joniškyje vyko jaunučių (2002 m. ir jaunesni) stalo teniso čempionatas, kur tarp 48 geriausiųjų buvo ir trys joniškiečiai.

Praėjusį savaitgalį Joniškyje vyko jaunučių (2002 m. ir jaunesni) stalo teniso čempionatas, kur tarp 48 geriausiųjų buvo ir trys joniškiečiai. Pasidžiaugti galima mūsų jaunosios (2005 m.) žvaigždutės Simonos Rimkevičiūtės pasirodymu, kuri tarp 24 mergaičių iškovojo aukštą IX-tą vietą ir tuo pačiu pelnė dar ir kelialapį į kitų metų jaunučių čempionatą. Neblogai pasirodė ir Povilas Rimkevičius užėmęs 16-tą bei Marijus Jučinskas likęs 17-tu. Dvejetų varžybose Simona su šiauliete Goda Dovydaityte liko tarp V-VIII vietas užėmusių porų. Na, o šių metų čempionais tapo vilniečiai – Eligijus Klarenbeekas ir Emilija Riliškytė.

Mums joniškiečiams malonu, kad šio čempionato atidarymo metu įžymioji stalo teniso meistrė, olimpietė, Europos ir daugkartinė Lietuvos čempionė bei prizininkė Jolanta Prūsienė. Vasario 16-osios garbei surengto turnyro nugalėtojams ir prizininkams: Simonai Rimkevičiūtei, Marijui Jučinskui, Povilui Rimkevičiui ir Deividui Žvingilai. Gerbiama trenerė Jolanta Prūsienė gražiai bendrauja su mūsų jaunaisiais stalo tenisininkais ir ypač rūpinasi Simonos meistriškumo kėlimu. Jos dėka Simona praėjusių metų gruodį buvo pakviesta į geriausių Lietuvos jaunųjų žaidėjų treniruočių stovyklą Vilniuje, kurią vedė garsus kiniečių treneris Li Xiaodong, o šiemet Simona jau pabuvojo Vengrijoje surengtame tarptautiniame turnyre.

Nuotraukoje: joniškiečiai su įžymiaja sportininke ir trenere Jolanta Prūsiene