Joniškyje vyko Lietuvos jaunučių stalo teniso čempionatas (2004 m. gim. ir jaunesni), kuriame žaidė 64 (32B+32M) sportininkai ir jame sėkmingai pasirodė Joniškio sporto centro atstovai.

Marijus Jučinskas šį kartą demonstravo puikų žaidimą ir visi jam traukėsi iš kelio. Paskutiniame finaliniame susitikime po atkaklios permainingos dvikovos rezultatu 3:2 (9;-4;5;-9;9) jis privertė pasiduoti alytiškį Nojų Augustinavičių ir iškovojo aukso medalį. Dar vieną bronzos medalį Marijus pelnė berniukų dvejete žaisdamas poroje su panevėžiečiu Džiugu Garbausku.

Simonai Rimkevičiūtei šiame čempionate asmeninėse varžybose tiesiog labai nepasisekė. Ji pradiniame etape pralaimėjo du susitikimus ir neteko teisės kovoti dėl prizinių vietų ir jos galutinė vieta XVII-ta. Tačiau po to Simona „atsigriebė” mergaičių  dvejetų rungtyje žaisdama kartu su šiauliete Goda Dovydaityte ir finaliniame mače jos iškovojo aukso medalius.

Čempionate dar žaidė ir kiti joniškiečiai, kaip Deividas Žvingila, Rugilė Ulpytė, Greta Bosych ir Aistrė Barišauskaitė, bet jų pasiekimai kuklesni.