Birželio 18-19 dienomis Joniškio sporto centro lengvaatlečiai dalyvavo varžybose Gargžduose, kur vyko Lietuvos jaunučių lengvosios atletikos čempionatas. Puikiai startavo Daniel Cerezuela, kuris tapo 200 m rungties čempionu (24,03 sek) ir užsitikrino teisę liepos 13 d. kartu su Lietuvos jaunučių rinktine dalyvauti Baltijos šalių jaunučių komandiniame čempionate Voru (Estija) mieste bei ginti Lietuvos garbę. Bėgimo 1500 m rungtyje visai nedaug iki bronzos pritrūko Rokui Žukauskui (4 min 46 sek), kuris užėmė ketvirtą vietą. Jaunučių šuolio į aukštį rungtyje šeštą vietą laimėjo Arnas Paulavičius (1,55 m). Galutinėje komandinėje įskaitoje Joniškio rajono komanda iš 32 rajonų užėmė aukštą dešimtą vietą (85 tšk.).