Vasario 8-9 d. Šiauliuose buvo surengtas Lietuvos jaunimo (1999-2003 m. gimusiųjų) imtynių čempionatas. Joniškio sporto centro imtynininkai varžėsi graikų – romėnų imtynių varžybose. Jose, dėl čempiono vardo  ir teisės atstovauti Lietuvai šiais metais Europos ir Pasaulio čempionatuose, kovojo aštuoniasdešimt keturi imtynininkai. Joniškiečiai ėmėsi labai gerai. Trys Trenerio Ryčio Keršio auklėtiniai iškovojo aukso medalius, dviems pavyko laimėti bronzos medalius. Iškovotų pirmų vietų skaičiumi joniškiečius aplenkė tik Vilniaus imtynininkai. Antrą kartą Lietuvos jaunimo čempionu tapo Adomas Grigaliūnas (sv.kat. iki 60 kg). Adomas visas imtis laimėjo anksčiau laiko, varžovams nesuteikęs jokių vilčių pelnyti bent tašką. Lietuvos čempionu tapo Eimantas Vilimas (sv.kat. iki 72 kg), kuriam varžovai rimčiau pasipriešinti nesugebėjo. Ignas Paulavičius (sv.kat. iki 87 kg) pirmoje, dramatiškoje kovoje, išplėšė sunkią pergalę prieš Lukašą Malyško iš Vilniaus. Po šios perglės Ignas atsikratė jaudulio, kitus varžovus įveikė įtikinamai ir pelnytai iškovojo pirmą vietą. Bronzos medalius laimėjo, pagirtinai kovoję,  Martynas Muižys (sv.kat. iki 55 kg) ir Karolis Pociūnas (sv.kat. iki 77 kg). Paulius Grigaliūnas (sv.kat. iki 67 kg) užėmė penktą vietą, o Arnas Aukselis (sv.kat. iki 72 kg) liko devintas.

(Iš kairės): Karolis Pociūnas, Martynas Muižys, Adomas Grigaliūnas, Ignas Paulavičius, Eimantas Vilimas, mokytojas Rytis Keršys