Lietuvos jaunių lengvosios atletikos pirmenybės

Birželio 10 – 11 d. Alytuje vyko Lietuvos jaunių lengvosios atletikos pirmenybės, Lietuvos jaunių sporto žaidynių lengvosios atletikos atrankos varžybos ir Lietuvos rajonų jaunių lengvosios atletikos pirmenybės.

Birželio 10 – 11 d. Alytuje vyko Lietuvos jaunių lengvosios atletikos pirmenybės, Lietuvos jaunių sporto žaidynių lengvosios atletikos atrankos varžybos ir Lietuvos rajonų jaunių lengvosios atletikos pirmenybės. Į jaunių žaidynių finalines varžybas (liepos 1 – 2 d.) pateko sportininkai, bėgimų rungtyse užėmę 1-16 vietas, estafetiniuose bėgimuose 1-6 vietas, kitose rungtyse – 1-12 vietas. Varžybose sėkmingai startavo Joniškio sporto centro auklėtiniai (treneriai V. Butautienė, R. Prokopenko, P. Veikalas ir D. Milaknis). Rajonų grupėje merginų šuolio į aukštį rungtyje trečiąją vietą laimėjo Erika Lukšaitė (1,50 m). Merginų 100 m bėgimo rungtyje 4-ą vietą laimėjo Ana Anisimovaitė (13,30 s). Merginų 3 kg rutulio stūmimo rungtyje į finalą pateko ir šeštą vietą laimėjo Erika Lukšaitė (10,69 m). Vaikinų 100 m bėgime septintą vietą laimėjo Ramūnas Pilipūnas (11,94 s). Merginų 200 m bėgime septinta taip pat liko Ana Anisimovaitė (27,40 s). Labai sėkmingai varžybose pasirodė buvę Joniškio sporto centro auklėtiniai Agnė Jonkutė ir Paulius Gelažius. Abu sportininkai iškovojo pirmąsias vietas rutulio stūmimo ir disko metimo rungtyse: Agnė 3 kg rutulį nustūmė 14,33 m, Paulius 5 kg – 19,49 m. Agnė 1 kg diską nusviedė 41,61 m, Paulius 1,5 kg diską nuskraidino 53,04 m. Į finalines jaunių žaidynes Alytuje pateko Erika Lukšaitė (šuolio į aukštį ir rutulio stūmimo rungtyse), Ana Anisimovaitė (100 m bėgimo rungtyje) ir Matas Butkus (šuolio į aukštį rungtyje). Rajonų grupėje Joniškio rajono komanda iš 36-ių rajonų iškovojo aukštą 4-ą vietą(146 tšk.).

Nuotraujoje: Joniškio sporto centro lengvaatlečiai