Lietuvos jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos pirmenybės Panevėžyje

Savaitgalį (sausio 23-24 d.) Panevėžyje vyko Lietuvos jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos pirmenybės, kuriose sėkmingai pasirodė Joniškio sporto centro auklėtiniai,

Savaitgalį (sausio 23-24 d.) Panevėžyje vyko Lietuvos jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos pirmenybės, kuriose sėkmingai pasirodė Joniškio sporto centro auklėtiniai, kuriuos treniruoja V. Butautienė, R. Prokopenko, P. Veikalas ir D. Milaknis. Varžybose vyko atranka į Lietuvos jaunių pirmenybes Šiauliuose 2015 m. vasario 27-28 d. Į finalines varžybas pateko 1-6 vietų laimėtojai, bėgimų rungtyse – 1-8 vietų laimėtojai. Jaunių merginų šuolio į aukštį sektoriuje po atkaklios kovos pirmąją vietą iškovojo Erika Lukšaitė (1,55 m). Jaunių vaikinų 60 m bėgimo rungtyje į finalą pateko ir ketvirtą vietą laimėjo Rokas Žilinskas (7,53). 300 m bėgime Rokas liko devintoje vietoje (39,78). Jaunių vaikinų šuolio į aukštį sektoriuje penktąją vietą iškovojo Lukas Mazuronis (1,65 m). Jaunių merginų 60 m takelyje į finalą pateko ir šeštą vietą laimėjo Ana Anisimovaitė (8,52). Jaunių merginų 3 kg rutulio stūmimo rungtyje į finalą pateko ir aštuntoje vietoje liko Erika Lukšaitė (10,58 m). Merginų jaunimo grupėje 1000 m bėgimo takelyje šeštą vietą laimėjo Viktorija Nikolenkaitė (3:37,98). Komandinėje lentelėje Joniškio rajono jaunių komanda su 44 taškais užėmė dešimtą vietą (iš 37-ių rajonų).

Nuotraukoje: Erika Lukšaitė

Nuotraukose: Joniškio sporto centro lengvaatlečiai su treneriais