Lietuvos jaunių (2001-2004 m. gim.) graikų – romėnų imtynių čempionatas

Vasario 15-16 d., Lietuvos valstybės atkūrimo 100-čio švenčių metu, Joniškio sporto centro ir visuomeninio imtynių sporto klubo „Kova“ imtynininkai varžėsi Klaipėdoje surengtame Lietuvos jaunių (2001-2004 m. gim.) graikų – romėnų imtynių čempionate.

Vasario 15-16 d., Lietuvos valstybės atkūrimo 100-čio švenčių metu, Joniškio sporto centro ir visuomeninio imtynių sporto klubo „Kova“ imtynininkai varžėsi Klaipėdoje surengtame Lietuvos jaunių (2001-2004 m. gim.) graikų – romėnų imtynių čempionate. Jame susirungė 97 imtynininkai iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio, Marijampolės, Joniškio, Anykščių, Visagino, Kupiškio, Šalčininkų, Kuršėnų, Gruzdžių ir Gargždų. Trenerio Ryčio Keršio auklėtiniai Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo šimtmetį pažymėjo iškovodami tris aukso ir vieną bronzos medalį. Lietuvos jaunių čempionu tapo Martynas Muižys (sv.kat. 41-45 kg). Martynas laimėjo visas keturias turėtas imtis. Finalinėje imtyje prieš Martyną neatsilaikė nuolatinis jo varžovas, talentingas vilnietis, Rokas Čepauskas. Kiti varžovai Martynui rimčiau nepasipriešino. Puikiai ėmėsi Adomas Grigaliūnas (sv.kat. iki 51 kg). Adomas pasiekė tris lengvas pergales ir antrus metus paeiliui iškovojo aukso medalį. Pirmą kartą Lietuvos jaunių čempionu tapo Eimantas Vilimas (sv.kat. iki 80 kg). Eimantas svėrė tik 74 kg, bet tai jam nesukliudė įveikti gerokai sunkesnius ir aukštesnius varžovus. Joniškietis įveikė keturis priešininkus, neleisdamas jiems pelnyti bent vieną tašką. Bronzos medalį iškovojo jaunasis Paulius Ponelis (sv.kat. iki 65 kg). Pauliui tik trylika metų, o jo varžovai buvo dvejais, trejais metais vyresni. Tai svariausias jauno joniškiečio laimėjimas. Iškovotų aukso medalių skaičiumi Joniškio imtynininkai nusileido tik vilniečiams, kuriems pavyko iškovoti šešias pirmas vietas. Po vieną Lietuvos jaunių čempioną paruošė Kauno ir Panevėžio imtynininkų treneriai.

Nuotraukoje (iš kairės): Adomas Grigaliūnas, Eimantas Vilimas, Martynas Muižys, Paulius Ponelis, treneris Rytis Keršys