Lapkričio 9 d. Šiauliuose buvo surengtos Lietuvos graikų – romėnų imtynių mokinių jaunių (2003-2006 m. gimusiųjų) pirmenybės. Jose varžėsi beveik šimtas imtynininkų iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio miestų, Marijampolės ir Visagino savivaldybių, Joniškio, Trakų, Šiaulių, Vilniaus rajonų. Pirmenybėse ėmėsi trys Joniškio sporto centro auklėtiniai. Visiems trenerio Ryčio Keršio auklėtiniams pavyko iškovoti medalius. Arnas Abromavičius (sv.kat. iki 71 kg) iškovojo antrą vietą. Arnas lengvai įveikė du vilniečius ir panevėžietį, bet kovoje dėl pirmos vietos pralaimėjo dviem metais vyresniam imtynininkui iš Vilniaus. Broliai Dovydas ir Paulius Poneliai (abu sv.kat. iki 80 kg) iškovojo trečias vietas. Joniškiečiai pasiekė po dvi pergales, bet pusfinaliuose broliams teko pripažinti vilniečių pranašumą.

Nuotraukoje (iš kairės): mokytojas Rytis Keršys, Dovydas Ponelis, Paulius Ponelis, Arnas Abromavičius

Nuotraukoje (iš kairės): Dovydas Ponelis ir Paulius Ponelis

Nuotraukoje: Arnas Abromavičius