Spalio 3 d. Joniškio sporto centro imtynininkai varžėsi Panevėžyje surengtose Lietuvos graikų – romėnų imtynių jaunimo ir jaunučių sporto žaidynėse. Jose varžėsi šimtas aštuoniasdešimt imtynininkų iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio, Marijampolės, Joniškio, Visagino ir Šiaulių rajono. Joniškiečiai iškovojo devynis medalius. Trenerio Ryčio Keršio auklėtiniams labiau sekėsi varžytis tarp jaunimo (2001-2005 m. gimusiųjų). Lietuvos žaidynių čempionais tapo Arnas Abromavičius (sv.kat. iki 82 kg) ir Pijus Baldyšius (sv.kat. iki 130 kg). Pijus ėmėsi labai gerai ir pelnytai buvo pripažintas geriausiu Joniškio imtynininku. Prieš Pijų neatsilaikė ir metais vyresnis visaginietis, Vilniaus sporto internato auklėtinis, Lietuvos jaunių čempionas Igoris Kabadeicevas. Arnas Abromavičius imtyje dėl pirmos vietos atkaklioje kovoje įveikė treniruočių draugą Arną Auselį. Kitus varžovus joniškiečiai įveikė nesunkiai. Trečias vietas iškovojo Paulius Ponelis (sv.kat. iki 87 kg) ir Karolis Darulis (sv.kat. iki 130 kg). Komandinėje įskaitoje joniškiečiai užėmė trečią vietą ir buvo apdovanoti taure. Pirmoje vietoje Vilniaus imtynininkai, o antri  visaginiečiai. Jaunučių varžybose joniškiečiams šį kartą pirmų vietų iškovoti nepavyko. Arčiausiai aukso medalio buvo Arnas Puipa (sv.kat. iki 44 kg). Arnas finale nervingoje ir atkaklioje kovoje pirmavo prieš kaunietį, bet patempė čiurnos raiščius, ir nebegalėjo tęsti kovos. Kaunietis tapo čempionu, o Arnas turėjo tenkintis antra vieta. Šioje svorio kategorijoje trečią vietą iškovojo Pijus Augustauskas. Karolis Mikštas (sv.kat. iki 85 kg) iškovojo antrą vietą. Buvęs sporto centro auklėtinis Nedas Urbonas (sv.kat. iki 68 kg), atstovaujantis Šiauliams ir Joniškiui užėmė trečią vietą.  Erikas Mažeika (sv.kat. virš 85 kg) pralaimėjo imtį dėl trečios vietos ir liko penktas.

Nuotraukoje Joniškio imtynininkai po apdovanojimo (iš kairės): Pijus Augustauskas, Arnas Puipa, Karolis Mikštas, Pijus Baldyšius, treneris Rytis Keršys, Karolis Darulis, Arnas Abromavičius, Arnas Aukselis, Paulius Ponelis

Graikų-romėnų imtynių mokytojas Rytis Keršys (III vieta)