Laimėjimai lengvosios atletikos varžybose

Gruodžio 17 d. Panevėžyje vyko Lietuvos jaunučių pirmenybių zoninės varžybos, kuriose dalyvavo Joniškio sporto centro auklėtiniai (treneriai E. Keršys ir V. Butautienė). Laimėjimai lengvosios atletikos varžybose

Iš jų net penki užėmė prizines vietas. Laurynas Žeckis 2000 m nubėgęs per 7.14,66 min buvo antras. Erika Lukšaitė ir Karolina Grinkevičiūtė peršokusios 1.40 m užėmė trečią vietą. Agnė Jonkutė nustūmusi rutulį 10,16 m buvo antra ir Eimantas Rusys į aukštį peršokęs 1,55 m ir pagerinęs savo asmeninį rezultatą užėmė trečią vietą. Jie visi gavo teisę dalyvauti finalinėse pirmenybėse, kurios vyks Panevėžyje sausio 20 dieną.

Gruodžio 21 d. lengvatlečiai dalyvavo atvirose Šiaulių rajono lengvosios atletikos varžybose. Geriausiai sekėsi Agnei Jonkutei. Ji nustūmusi rutulį 10,72 m ir pagerinus asmeninį rezultatą tapo čempione. Erika Lukšaitė ir Ginta Dabužinskaitė į aukštį peršokusios 1,50 m pasidalino antra ir trečia vietomis. Rolandas Čepinskas peršokęs į aukštį 1,70 m buvo trečias. Tik bandymais atsiliko Mantas Gruzdys –peršokęs 1,70 m į aukštį liko ketvirtas.