Lengvosios atletikos varžybos „Mesk ir šok“

Balandžio 14 d. Joniškio sporto centras organizavo pirmąsias šio pavasario lengvosios atletikos varžybas, kurios vyko M. Slančiausko gimnazijoje. Šiais metais į jas susirinko 83 dalyviai. Suskirstyti į tris amžiaus grupes, mergaitės ir berniukai varžėsi šuolio į aukštį ir rutulio stūmimo varžybose. Lengvosios atletikos varžybos „Mesk ir šok“

Balandžio 14 d. Joniškio sporto centras organizavo pirmąsias šio pavasario lengvosios atletikos varžybas, kurios vyko M. Slančiausko gimnazijoje. Šiais metais į jas susirinko 83 dalyviai. Suskirstyti į tris amžiaus grupes, mergaitės ir berniukai varžėsi šuolio į aukštį ir rutulio stūmimo varžybose.
Šuolio į aukštį rungtyje geriausiai sekėsi V. Mingailaitei, G. Dabužinskaitei, S. Jokštaitei, E. Rusiui, S. Krikščiūnui, V. Bočkariovui. Rutulį toliausiai stūmė A. Jonkutė, G. Dabužinskaitė, S. Jakštaitė, P. Gelažius, S. Krikščiūnas, S. Trumpis. Visi varžybų prizininkai apdovanoti medaliais ir diplomais. Joniškio sporto centras dėkoja treneriams E. Keršiui, V. Butautienei, mokytojams R. Kazimieraitienei ir P. Veikalui už pagalbą ir sklandų varžybų organizavimą.
Nuortaukose varžybų prizininkai 

STEIGĖJAS
STEIGĖJAS
PARTNERIAI
PARTNERIAI
DĖMESIO!
DĖMESIO!