Lietuvos vaikų zoninės lengvosios atletikos varžybos

Gegužės 22 d. Pasvalyje vyko Lietuvos vaikų zoninės lengvosios atletikos varžybos. Jose sėkmingai startavo Joniškio sporto centro jaunieji lengvaatlečiai.

Trys jaunieji sportininkai laimėjo aukščiausius apdovanojimus: šuolio į aukštį rungtyje – Eimantas Rusys (140 cm.), Erika Lukšaitė (125 cm) ir rutulio stūmimo rungtyje – Agnė Jonkutė (8,19 m). Lietuvos vaikų zoninės lengvosios atletikos varžybos

II-ą vietą laimėjo: šuolio į aukštį rungtyje Karolina Anilionytė (125 cm), kamuoliuko metimo – Paulius Gelažius (58,50 m).

III-ią vietą: šuolio į aukštį rungtyje Viktorija Nikolenkaitė (120cm), kamuoliuko metimo – Kotryna Anilionytė (40,35 m), rutulio stūmimo rungtyje – Erika Lukšaitė (6,81 m), Kimas Ramašauskas (10,57 m).

IV-tą vietą: šuolio į aukštį rungtyje – Augustinas Giedrikas (135 cm) , rutulio stūmimo rungtyje – Eimantas Rusys (8,94 m), kamuoliuko metimo rungtyje – Karolina Anilionytė (39,24 m), 1000 m bėgimeGabrielius Šutkus (3:39,1), 600 m – Ramūnas Pilipūnas (1:58,0).

Visi prizininkai iškovojo teisę dalyvauti finalinėse varžybose, kurios vyks birželio 1 d. Vilniuje.