Kalėdinis tarptautinis graikų – romėnų imtynių turnyras Kuršėnuose

Gruodžio 14 d. Joniškio sporto centro imtynininkai varžėsi Kuršėnuose. Kalėdiniame tarptautiniame graikų – romėnų imtynių turnyre kovojo daugiau nei septyniasdešimt jaunųjų imtynininkų

Kalėdinis tarptautinis graikų – romėnų imtynių turnyreas Kuršėnuose

Gruodžio 14 d. Joniškio sporto centro imtynininkai varžėsi Kuršėnuose. Kalėdiniame tarptautiniame graikų – romėnų imtynių turnyre kovojo daugiau nei septyniasdešimt jaunųjų imtynininkų iš Vilniaus, Klaipėdos, Šiaulių, Joniškio, Tauragės, Troškūnų, Kuršėnų, Gruzdžių bei latviai iš Saldus miesto.

Joniškiečiai ėmėsi gerai. Medalius laimėjo septyni trenerio Ryčio Keršio auklėtiniai. Turnyro nugalėtoju, iškovojęs tris pergales, tapo Adomas Grigaliūnas (sv.kat. 34 kg). Antrąją vietą iškovojo Antanas Janušas (sv.kat. 50 kg). Trečias vietas iškovojo Paulius Ponelis (sv.kat. 30 kg), Martynas Muižys (sv.kat. 34 kg), Neilas Ponelis (sv.kat. 34 kg), Paulius Grigaliūnas (sv.kat. 36 kg) ir Karolis Pociūnas (sv.kat. 45 kg).