Jubiliejinių metų absoliutūs čempionai Justina ir Romutis

Prieš pat Naujuosius Sporto centras surengė rajono asmenines stalo teniso pirmenybes, kuriose dalyvavo 18 (12 vyrų ir 6 moterys) žaidėjų.

Prieš pat Naujuosius Sporto centras surengė rajono asmenines stalo teniso pirmenybes, kuriose dalyvavo 18 (12 vyrų ir 6 moterys) žaidėjų. Kaip ir reikėjo tikėtis niekas meistriškumu neprilygo ir rimčiau nepasipriešino „Aušros“ gimnazistams – Justinai Rimkevičiūtei ir Romučiui Franckaičiui, kurie iškovojo po tris galimus aukso medalius. vienetų ir dvejetų varžybose. Moterų Vienetų varžybų prizininkėmis tapo Justina Rimkevičiūtė, Simona Sturaitė ir Simona Rimkevičiūtė. Vyrų Vienetų – Romutis Franckaitis, Ramūnas Butautis ir Rimantas Stankuzevičius. Moterų dvejetų varžybų nugalėtojomis tapo – Justina Rimkevičiūtė su Simona Stupuraitė. Vyrų dvejetų varžybų nugalėtojais tapo – Romutis ir Romualdas Franckaičiai. Mišrių dvejetų varžybų nugalėtojais tapo – Romutis Franckaitis ir Justina Rimkevičiūtė. Varžybų nugalėtojai buvo apdovanoti aukso medaliais, diplomais ir dailiomis stalo tenisininkų skulptūrėlėmis, o prizininkai medaliais ir diplomais.

Nuotraukoje: absoliutūs varžybų čempionai J. Rimkevičiūtė ir R. Franckaitis