Panevėžyje vyko jaunučių ir vaikų lengvosios atletikos varžybos “Aukštaitijos taurė 2023”. Varžybose puikiai sekėsi Justei Jacaitei. Justė pagerinusi savo asmeninius rekordus 200 m ir 60 m bėgimuose, užėmė 1 ir 3 vietas. Šuolio į aukštį asmeninius rekordus pagerino Erikas Poilovas ir Donatas Ambrasas, įveikę 155 cm aukščio kartelę, užėmė 1 ir 2 vietas, o Benas Bilkštys vaikų grupėje peršokęs 120 cm aukštį buvo antras. Rutulio stūmimo rungtyje 3 vietą užėmė Kamila Gvalda, o vaikų grupėje tarp berniukų trečias buvo Kevinas Šešplaukis. 800 m bėgime antras buvo Martynas Jucys. Dauguma dalyvavusių nors prizinių vietų neužėmė, tačiau pagerino savo asmeninius rekordus ir užėmė 4-10 vietas. Sveikiname visus dalyvavusius ir linkime sėkmės kitose varžybose.