Šiaulių miesto lengvosios atletikos atvirose jaunių ir jaunučių pirmenybės

Gegužės 24-25 dienomis Joniškio sporto centro auklėtiniai dalyvavo Šiaulių miesto lengvosios atletikos atvirose jaunių ir jaunučių pirmenybėse.

Gegužės 24-25 dienomis Joniškio sporto centro auklėtiniai dalyvavo Šiaulių miesto lengvosios atletikos atvirose jaunių ir jaunučių pirmenybėse.Jaunučių šuolio į aukštį sektoriuje pirmąją vietą iškovojo Evaldas Šidlauskas (1,65 m), antras liko Lukas Žitkevičius (1,55 m). Jaunių merginų šuolio į aukštį rungtyje Emilei Kazimieraitytei atiteko sidabras (1,50 m). Jaunučių mergaičių 3 kg rutulio stūmimo sektoriuje asmeninį rekordą pasiekė ir auksą laimėjo Gintarė Misevičiūtė (11,37 m). Jaunių merginų 3 kg rutulio stūmimo sektoriuje nepralenkiama buvo Ugnė Aleknavičiūtė (11,57 m). Jaunučių berniukų 4 kg rutulio stūmimo sektoriuje trečią vietą laimėjo Matas Gasiūnas (11,68 m), o jaunių 5 kg rutulio stūmime bronza atiteko Tomui Golubovui (14,50 m). Jaunučių berniukų 400 m bėgimo takelyje antrą vietą iškovojo Matas Motiejuitis (1 min 05 s). Vaikinų jaunių 100 m bėgime į finalą pateko ir ketvirtas finale liko Airidas Mituzas (12,51 s).

Nuotraukoje: Joni6kio sporto centro lengvaatlečiai su mokytojais P. Veikalu ir R. Prokopenko