Šiaulių miesto atviros jaunučių ir jaunių lengvosios atletikos taurės pirmenybės

Sausio 10 d Joniškio sporto centro lengvaatlečiai varžėsi Šiauliuose, kur vyko Šiaulių miesto atviros jaunučių ir jaunių lengvosios atletikos taurės pirmenybės.

Sausio 10 d Joniškio sporto centro lengvaatlečiai varžėsi Šiauliuose, kur vyko Šiaulių miesto atviros jaunučių ir jaunių lengvosios atletikos taurės pirmenybės Kartu su jaunaisiais sportininkais iš įvairių Lietuvos miestų ir rajonų kovėsi ir lengvaatlečiai iš Daugpilio (Latvija). Rungčių nugalėtojai buvo apdovanoti taurėmis ir medaliais, o prizininkai – medaliais. Puikiai į pergalių kelią vėl sugrįžo Ugnė Aleknavičiūtė, kuri buvo nepralenkiama 3 kg rutulio stūmimo rungtyje ir pasiekė savo asmeninį rekordą (11,15 m). 60 m b/b Ugnė iškovojo sidabrą (9:97 s). Vaikinų 2000 m rungtyje taurę ir aukso medalį iškovojo Airidas Mituzas (7 min 46 sek), antrą vietą laimėjo Laurynas Laukutis (8 min 10 sek). Tik 7 cm iki pirmos vietos šuolio į tolį rungtyje pritrūko Emilei Kazimieraitytei, kuri nušoko 4,50 m ir iškovojo sidabrą. Sidabrą taip pat iškovojo Gintarė Misevičiūtė, kuri 3 kg rutulį nustūmė 10,38 m. Taurę ir aukso medalį vaikinų 1000 m bėgimo rungtyje iškovojo Mantas Rudys (3 min 15 sek). Vaikinų šuolio į aukštį sektoriuje antrąją vietą iškovojo Justinas Butautas (1,75 m), bronza atiteko Liudui Karpačiovui (1,70 m). Vaikinų trišuolio rungtyje trečią vietą laimėjo Benas Paulavičius (11,52 m). Vaikinų jaunių grupėje 60 m bėgimo rungtyje į finalą pateko ir penktą vietą laimėjo Liudas Karpačiovas (7:88 s). Merginų 60 m bėgimo rungtyje į finalą pateko ir šešta liko Elvina Mikalauskaitė (9:36 s).

Nuotraukoje: Joniškio sporto centro lengvaatlečiai su mokytoju R. Prokopenko