Tarptautinis graikų – romėnų imtynių turnyras „ Aukštaitija 2009“

Gruodžio 11-12 d. Panevėžyje buvo surengtas tarptautinis graikų – romėnų imtynių turnyras „ Aukštaitija 2009“. Pirmą varžybų dieną varžėsi patys jauniausi (1998-2000 ir 1996-1997 metais gimę) imtynininkai iš Panevėžio, Kauno, Marijampolės, Anykščių, Joniškio, Visagino, Ignalinos, Kuršėnų, Gruzdžių ir Liepojos.

Tarptautinis graikų – romėnų imtynių turnyras „ Aukštaitija 2009“

Gruodžio 11-12 d. Panevėžyje buvo surengtas tarptautinis graikų – romėnų imtynių turnyras „ Aukštaitija 2009“. Pirmą varžybų dieną varžėsi patys jauniausi (1998-2000 ir 1996-1997 metais gimę) imtynininkai iš Panevėžio, Kauno, Marijampolės, Anykščių, Joniškio, Visagino, Ignalinos, Kuršėnų, Gruzdžių ir Liepojos. Puikiai kovojo Joniškio sporto mokyklos imtynininkai (treneris Rytis Keršys). Net devyniems iš vienuolikos kovojusių joniškiečių pavyko laimėti medalius. Penki joniškiečiai kovojo finaluose ir trys iš jų laimėjo pirmas vietas bei gražuoles taures. Ypač gerai kovojo, tarp pačių jauniausių varžęsis, devynmetis Ignas Paulavičius (sv.kat. 29 kg). Ignas gerai kovojo stovėsenoje ir parteryje, visus tris varžovus po gražių metimų paguldė ant menčių ir iškovojo pirmą vietą. Antrą vietą laimėjo Vidas Rimdžius (sv.kat. 35 kg). Vidas įveikė du varžovus, o finalinėje imtyje truputį nusileido kauniečiui. Karolis Pociūnas (sv.kat. 32 kg) kaip ir Vidas įveikė du varžovus, bet kartą pralaimėjo ir iškovojo trečią vietą. Dar geriau sekėsi kovoti vyresniems (1996-1997 m. g.) berniukams. Darius Gudmonas (sv.kat. 41 kg) gerai nusiteikė kovoms ir tiesiog gniuždė stiprius varžovus. Neatlaikę Dariaus ryžtingų atakų varžovai greitai pasidavė. Joniškietis pelnytai iškovojo pirmą vietą. Toje pačioje svorio kategorijoje, kitame pogrupyje kovojęs, Deivydas Jakobsevičius iškovojo trečią vietą. Donatas Gudmonas (sv.kat. 38 kg) taip pat kovojo pagirtinai ir laimėjo antrą vietą. Donatas iškovojo dvi lengvas pergales, bet finale pralaimėjo Panevėžio geriausiam imtynininkui Kristupui Šleivai. Neatsiliko nuo brolių ir Deividas Gudmonas (sv.kat. 50 kg). Jis dvi imtis laimėjo savo firminiais metimais per nugarą, paguldydamas varžovus ant menčių. Kovoje, dėl patekimo į finalą Deividas susirungė su kitu joniškiečiu Liutauru Čiuberkiu. Lygiaverčių varžovų kovą laimėjo Liutauras. Finale, trečiame kėlinuke, Liutauras atliko efektingą metimą per krūtinę atgal pasisukant ir, paguldęs ant menčių labiau patyrusį panevėžietį, iškovojo pirmą vietą. Pirmąjį savo medalį iškovojo Regimantas Sartauskas (sv.kat. 73 kg). Regimantas laimėjo vieną kovą, du kartus pralaimėjo stipresniems varžovams ir iškovojo trečią vietą. Beje Liutauras ir Regimantas treniruojasi tik nuo šių metų rugsėjo. Geras jų pasirodymas varžybose teikia vilčių ateičiai.

Nuotraukoje ant aukščiausio prizininkų pakylos laiptelio varžybų nugalėtojas Darius Gudmonas, jam iš kairės trečios vietos laimėtojas Deividas Jakobsevičius. Šalia prizininkų vienas iš varžybų organizatorių Vladimiras Audickas.

 

Pirmas iš kairės Dariaus brolis Donatas, iškovojęs antrąją vietą.

PARTNERIAI
PARTNERIAI
DRAUGAUKIME

DĖMESIO!
DĖMESIO!