Joniškio imtynininkai jaunučiai stipriausi šalyje!

Kovo 14 d. Joniškio sporto centro imtynininkai varžėsi Šiauliuose surengtame graikų – romėnų imtynių jaunučių (2000-2003 m. gimusiųjų) čempionate.

Kovo 14 d. Joniškio sporto centro imtynininkai varžėsi Šiauliuose surengtame graikų – romėnų imtynių jaunučių (2000-2003 m. gimusiųjų) čempionate. Dėl Lietuvos čempiono titulo vienuolikoje svorio kategorijų kovojo šimtas trisdešimt keturi imtynininkai iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio, Marijampolės, Joniškio, Visagino, Tauragės, Anykščių, Kelmės, Šalčininkų, Trakų, Kuršėnų, Gruzdžių, Kupiškio, Kazlų Rūdos ir Vilniaus rajono. Visi penki čempionate kovoję trenerio Ryčio Kerčio auklėtiniai iškovojo medalius. Visus priešininkus įveikė ir Lietuvos čempionais tapo Martynas Muižys (sv.kat. iki 32 kg, 7 dalyviai), Adomas Grigaliūnas (sv.kat. iki 35 kg, 9 dalyviai), Eimantas Vilimas (sv. kat. iki 59 kg, 18 dalyvių). Bronzos medalius, pasiekę po tris pergales ir patyrę po vieną pralaimėjimą, iškovojo Karolis Darulis ( sv. kat. iki 42 kg, 15 dalyvių) ir Ignas Paulavičius ( sv. kat. iki 66 kg, 20 dalyvių). Antrus metus sportuojantis Karolis pirmą kartą tapo Lietuvos čempionato prizininku. Ignas vertas pagyrimų už pasiektą įtikinamą pergalę prieš kaunietį Igną Bukauską, kuris Lietuvoje dar nebuvo patyręs pralaimėjimų. Komandinėje įskaitoje, pagal iškovotų pirmų vietų skaičių, joniškiečiai su iškovotais trim aukso ir dviem bronzos medaliais užėmė pirmąją vietą. Antrąją vietą užėmė Šiaulių imtynininkai su dviem aukso ir dviem sidabro medaliais, o trečiąją – kauniečiai su iškovotais dviem aukso ir vienu bronzos medaliu. Po vieną Lietuvos čempioną išugdė Vilniaus, Panevėžio, Marijampolės ir Kelmės treneriai.

Nuotraukoje Joniškio imtynininkai po apdovanojimo (iš kairės): Lietuvos čempionai Eimantas Vilimas, Martynas Muižys, Adomas Grigaliūnas, bronziniai prizininkai Karolis Darulis, Ignas Paulavičius ir treneris Rytis Keršys