Graikų – romėnų imtynių čempionatas Estijoje (Valga mieste)

Vasario 14 d. Joniškio sporto centro ir imtynių sporto klubo „Kova“ imtynininkai varžėsi Estijoje. Atvirame Valgos miesto graikų – romėnų imtynių čempionate varžėsi 130 imtynininkų

Vasario 14 d. Joniškio sporto centro ir imtynių sporto klubo „Kova“ imtynininkai varžėsi Estijoje. Atvirame Valgos miesto graikų – romėnų imtynių čempionate varžėsi 130 imtynininkų iš Estijos, Latvijos (Rygos, Liepojos, Balvi), Suomijos(Turku) ir Lietuvos. Lietuvai kartu su joniškiečiais atstovavo du Visagino imtynininkai. Atskirose svorio kategorijose kovojo vaikai (2003 m. gimę ir jaunesni), jaunučiai (2001 m. gimę ir jaunesni), jauniai (1998 m.gimę ir jaunesni), jaunimas (1996 m. gimę ir jaunesni). Trenerio Ryčio Keršio auklėtiniai ėmėsi labai gerai. Net devyniems joniškiečiams iš vienuolikos kovojusių pavyko laimėti medalius. Turnyre pirmas vietas iškovojo tarp jaunučių varžęsis Eimantas Vilimas (sv.kat. iki 66 kg) ir tarp jaunių rungęsis Adomas Grigaliūnas (sv.kat. iki 38 kg). Tarp jaunių sidabro medalį iškovojo Šarūnas Gulbinas, bronzos – Darius Gudmonas (abu sv.kat. iki 100 kg) ir Karolis Darulis (sv.kat. iki 42 kg). Tarp vaikų sidabro medalį iškovojo Ąžuolas Rudnickas (sv.kat. iki 30 kg), bronzos – Šarūnas Darulis (sv.kat. iki 27 kg), Dovydas Ponelis (sv.kat. iki 35 kg) ir Paulius Ponelis (sv.kat. iki 42 kg). Penktą vietą užėmė Arnas Abromavičius (sv.kat. iki 42 kg), ketvirtą – Martynas Muižys (sv.kat. iki 38 kg), kuris varžėsi tarp jaunių. Komandinėje įskaitoje tarp 25 komandų Joniškio imtynininkai užėmė ketvirtą vietą.

Nuotraukoje (iš kairės priekyje): Šarūnas Gulbinas, Ąžuolas Rudnickas, Dovydas Ponelis, Karolis Darulis, Šarūnas Darulis, Arnas Abromavičius, treneris Rytis Keršys, Paulius Ponelis. Antroje eilėje ant paaukštinimo stovi iš kairės: Eimantas Vilimas, Darius Gudmonas, Martynas Muižys, Adomas Grigaliūnas