Sekmadienį Ozolniekuose (Latvija) vyko bėgimo su kliūtimis varžybos “Kalna kaza”. Čia buvo pakviesti ir Joniškio sporto centro sportininkai, jau gerai pažįstami šios sporto šakos latvių organizatorių bei entuziastų. Vyrai varžėsi 5,2 km distancijoje (4 ratai su 20 įvairių kliūčių kiekviename rate), moterys – 4,2 km distancijoje (taip pat su 20 kliūčių rate). Neįveikęs kliūties dalyvis privalėjo sukti papildomą “baudos” ratą su dar papildomomis kliūtimis jame. Varžybose vėl sužibėjo Adrija Prokopenko, kuri tarp moterų iškovojo auksą ir įveikusi distanciją be “baudos” ratų savo artimiausią varžovę aplenkė 1 min. Aštunta finišavo Rusnė Prokopenko (su dviem “baudos” ratais). Tarp vyrų šeštas (įveikė visas kliūtis) atbėgo Karolis Laukutis. Visi varžybų dalyviai buvo apdovanoti atminimo medaliais, o Adrija “užsidirbo” dar vieną maišą valgomų ir nevalgomų dovanų iš šios sporto šventės rėmėjų.

Nuotraukoje (iš kairės): Karolis Laukutis, Ruslanas Prokopenko, Adrija Prokopenko, Rusnė Prokopenko.