Rugsėjo 21 dieną Joniškio sporto centro lengvaatlečiai varžėsi Augstkalnėje (Latvija), kur vyko tradicinis „Bėgimas aplink Augstkalnės ežerą – 2019“. Čia 7 km distancijoje  savo jėgas išbandė virš 100 įvairaus amžiaus bėgikų. Mūsų sportininkai varžybose iškovojo net 9 įvairių spalvų medalius. Pačių jauniausiųjų mergaičių grupėje (7- 9 m) sidabrą iškovojo Saulė Kragaitė (50 min 31 sek), o tos pačios amžiaus grupės berniukų tarpe bronza atiteko Kajui Sebežinkovui (40 min 51 sek). 10-12 m berniukų grupėje sidabrą laimėjo Lukas Narušis (36 min 45 sek). 13-15 metų berniukų grupėje puikiai startavo Karolis Laukutis, kuris šiose varžybose bėgo pirmą kartą, pasiekė savo asmeninį rezultatą ir iškovojo pirmąją vietą (30 min 03 sek). To paties amžiaus mergaičių tarpe auksą taip pat laimėjo Skaistė Tautkaitė (40 min 49 sek). 16-18 metų vaikinų  grupėje pirmą vietą laimėjo Domas Šimaitis (31 min 46 sek), antras finišavo ir sidabro medalį laimėjo Justas Stabrauskas (33 min 49 sek). 16-18 metų merginų grupėje auksą iškovojo Gintarė Misevičiūtė (36 min 21 sek). 41-50 metų vyrų grupėje sidabro medalį laimėjo mokytojas Ruslanas Prokopenko (30 min 40 sek). Visi prizininkaii buvo apdovanoti medaliais ir diplomais, o dalyviai – rėmėjų įsteigtais prizais bei pavaišinti arbata.

Nuotraukoje: Joniškio sporto centro lengvaatlečiai su mokytoju Ruslanu Prokopenko