Simonai Estijoje vėl pasisekė. Ji pelnė bronzos medalį

Estijos mieste Haapsalu vyko atviras Jaunių, Jaunučių ir mini Jaunučių tarptautinis turnyras, kuriame varžėsi jaunieji stalo tenisininkai

 

Simonai Estijoje vėl pasisekė. Ji pelnė bronzos medalį

Estijos mieste Haapsalu vyko atviras Jaunių, Jaunučių ir mini Jaunučių tarptautinis turnyras, kuriame varžėsi jaunieji stalo tenisininkai iš Norvegijos, Estijos, Latvijos, Rusijos, Suomijos, Švedijos, Danijos ir Lietuvos. Joniškiui atstovavo vienintelė Sporto centro auklėtinė Simona Rimkevičiūtė Ji žaidė dviejuose turnyruose. Su vyresnėmis (2000 m. gimimo) žaidėjomis mūsų Simutė kovojo iš visų jėgų ir tarp 31 dalyvės nebuvo paskutinė. Kitą dieną Simona žaidę jau beveik tarp savo bendraamžių (2004-2005 m. grupėje) ir tarp 16-os varžovių joniškietė pelnė garbingą III-iąją vietą. Ją aplenkė tik dvi estukės – Kristina Andrejeva ir Greeta-Maria Ulmre.

Galime visi pasidžiaugti, kad mūsų Joniškyje yra gabių sportui vaikų, kurie net iš tarptautinių turnyrų parveža medalius ir dovanas. Simonos žaidimas labai mielas akiai, tad gal būt dėl to jos susitikimus buvo galima pamatyti net ir internete.

Nuotraukoje: Simona Rimkevičiūtė


 

PARTNERIAI
PARTNERIAI
DRAUGAUKIME

DĖMESIO!
DĖMESIO!