MKL čempionatas “Olimpinė taurė”

„Olimpine taure“ pavadintame čempionate kaunasi aštuoniolikos-devyniolikos metų jaunieji krepšininkai, MKL čempionatas “Olimpinė taurė”

„Olimpine taure“ pavadintame čempionate kaunasi aštuoniolikos-devyniolikos metų jaunieji krepšininkai, kurie anksčiau būdavo tokio amžiaus priversti baigti krepšinio mokyklas. „Olimpinės taurės“ ambasadorius yra legendinis Lietuvos krepšininkas Šarūnas Marčiulionis.

2014-2015 m. sezone Joniškio sporto centro krepšinio komanda, vadovaujama trenerio T. Armonavičiaus iškovojo teisę dalyvauti finalo ketverto varžybose. Finalo varžybos vyko  Joniškyje.

Pirmąją dieną, pusfinaliuose, Akmenės SC komanda po atkaklios kovos 95:91 įveikė Mažeikių SM ekipą, o Joniškio SC krepšininkai 61:51 nugalėjo Radviliškio ŠSPC auklėtinius.

Akmenės SC komanda „Olimpinės taurės“ finale 93:69 nepaliko vilčių finalo ketverto šeimininkams Joniškio sporto centro auklėtiniams. Lygi kova vyko pirmas dešimt minučių, po kurių savų sirgalių palaikomi šeimininkai pirmavo 2 taškų skirtumu. Jau antrame kėlinuke Akmenės ekipa perėmė iniciatyvą ir ne tik išlygino rezultatą, tačiau ir nutolo 8 taškais.

Bronzos medalius ir trečiąją vietą „Olimpinėje taurėje“ iškovojo Mažeikių sporto mokyklos komanda. Mažeikiškiai įtemptose rungtynėse 60:58 palaužė Radviliškio švietimo ir sporto paslaugų centro komandą.