Gegužės 5 d. Joniškio sporto centro, visuomeninio imtynių sporto klubo ,,Kova” ir NVŠ būrelio imtynininkai varžėsi Klaipėdoje surengtame tarptautiniame graikų – romėnų imtynių turnyre. Jame varžėsi  virš 200 imtynininkų iš Lietuvos, Latvijos, Baltarusijos, Ukrainos ir Estijos. Du trenerio Ryčio Keršio auklėtiniai iškovojo medalius. Dovydas Ponelis (sv. kat. 62 kg) iškovojo antrąją vietą, o Dominykas Baliūnas (sv. kat. 29 kg) užėmė trečiąją vietą. Abu imtynininkai varžėsi tarp jaunučių (2005 m. gim. ir jaunesnių). Turnyro metu buvo įterptas ir vykdomas Lietuvos studentų čempionatas bei ,,Mizgaičio Taurė”. Joniškiečiai tarp studentų išsiskyrė savo meistriškumu. Lietuvos studentų čempionais tapo Donatas Gudmonas (sv. kat. 87 kg), atstovavęs LSU ir  Vilius Laurinaitis (sv. kat. 97 kg) MRU.  Benas Keršys (sv. kat. 97 kg) VGTU užėmė antrąją vietą.

,,Mizgaičio taurės” varžybose kovojo imtynininkai sveriantys iki 130 kg. Vilius Laurinaitis nugalėjo estą Karelą Mateną ir joniškietį Šarūną Gulbiną, bet finale pralaimėjo klaipėdiečiui Mantui Knystautui ir iškovojo antrąją vietą. Šarūnas Gulbinas užėmė penktą vietą.

(iš kairės) Dovydas Ponelis, Donatas Gudmonas, Dominykas Baliūnas, Benas Keršys, treneris Rytis Keršys.