Telšiuose vyko tradicinis masinis stalo teniso turnyras Nusipelniusiam Lietuvos treneriui Vytautui Giedraičiui atminti, kuriame dėl apdovanojimų varžėsi 160 dalyvių, tarp kurių buvo 11 joniškiečių.

Moterų tarpe Justina Rimkevičiūtė iškovojo I-ąją vietą ir buvo apdovanota nugalėtojos taure. Rugilė Ulpytė 2006 m. gimimo amžiaus grupėje užėmė II-ąją vietą, o Aistrė Barišauskaitė paguodos turnyre pelnė  III-iąją vietą ir pasipuošė bronzos medaliu.

Vyrams buvo daug sunkiau. Mūsų lyderis Romualdas Franckaitis vyrų grupėje tarp 56 varžovų pelnė aukštą IV-tąją vietą, jis buvo apdovanotas medaliu ir piniginiu prizu. Lemiamame mače dėl III-ios vietos su vilniečiu Ernestu Mincevičiu jam tiesiog pritrūko sportinės laimės ir jis minimaliu skirtumu 2:3 nusileido varžovui. Dar vieną bronzos medalį pelnė Paulius Rimkevičius paguodos turnyre (2002 m. grupėje) užėmęs III-iąją vietą.

Foto Paulius Rimkevičius, Rugilė Ulpytė, Aistrė Barišauskaitė ir mokytojas Romualdas Franckaitis