Liepos 6 dieną tradicinis stalo teniso turnyras Lietuvos Valstybės (Mindaugo karūnavimo) dienai paminėti vyko Telšiuose, kuriame dėl apdovanojimų grūmėsi 50 dalyvių, tarp kurių varžėsi ir šeši joniškiečiai. Varžybų atidarymo metu pirmiausia prie žaliojo stalo buvo išskleista trispalvė ir visi turnyro dalyviai giedojo himną ir tik po to prasidėjo tradicinis turnyras. Mums malonu, kad tokią svarbią valstybei data pažymėti varžybų nugalėtoju tapo joniškietis jnr. Romualdas Franckaitis. Jis kelyje link pirmos vietos įveikė visus 8 varžovus. Paskutinis finalinis susitikimas su šilališkiu Dovydu Bagdonu vyko labai permainingai ir tik minimalia pasekme 3:2 pavyko jį laimėti.

Mūsų jaunieji lyderiai Simona Rimkevičiūtė ir Marijus Jučinskas kovodami su pajėgiais patyrusiais varžovais šį kartą pasirodė kiek kukliau užimdami 17-18 vietas. Paulius Rimkevičius 23-ioje, o Rolandas Matijošius su Dovydu Kušleika liko tarp 33-48 vietas užėmusių žaidėjų.

(Iš kairės): turnyro organizatorius Vygandas Ramšas, Lukas Rimkus, Romualdas Franckaitis, Dovydas Bagdonas ir treneris Romualdas Franckaitis