Panevėžyje buvo surengtas tarptautinis stalo teniso turnyras buvusiam žaidėjui Arui Tamašauskui atminti, kuriame dėl apdovanojimų varžėsi 44 jaunieji ( 2004 ir 2005 m. gimimo) sportininkai iš Baltarusijos, Latvijos, Liuksemburgo ir Lietuvos. Šauniai jame pasirodė joniškietis sporto centro auklėtinis Marijus Jučinskas, kuris užėmė III-iąją vietą. Simonai Rimkevičiūtei ėjosi kiek sunkiau. Ji finaliniame etape patyrė tris pralaimėjimus prieš dvi baltaruses, todėl užėmė VI-tąja vietą, Rugilė Ulpytė tapo paguodos turnyro nugalėtoja ir taip pat buvo apdovanota prizu.

Akmenėje vyko profesionalų žaidėjų grupės IĮ „Aras“ taurės 2 turas, kuriame tarp 23 varžovų puikiai pasirodė Marijus Jučinskas iškovojęs I-ąją vietą. Jis finale pasekme 3:0 įveikė mažeikiškį Rimantą Lubį. Kiti joniškiečiai pasirodė kukliau.

Lapkričio 3 d. Akmenėje vyko XXIII-iasis STK „Mažoji raketė“ stalo teniso turnyras, kuriame varžėsi 58 žaidėjai iš įvairių Lietuvos miestų.  Čia vėl gerai pasirodė joniškiečiai. Moterų grupėje I-ąją vietą iškovojo Justina Rimkevičiūtė, o III-iąją – Simona Rimkevičiūtė. Vyrų grupėje po labai atkaklių dvikovų visus varžovus nugalėjo mūsų jaunasis lyderis Marijus Jučinskas. Finaliniame mače jis nugalėjo žinoma meistrą mažeikiškį Joną Norkų minimalia pasekme 3:2. Mėgėjų tarpe (žaidėjai be reitingo) dar du prizus pelnė joniškiečiai Dovydas Kušleiką (I-as) ir Greta Bosych (III-ia) žaisdami paguodos turnyre.

(Iš kairės): Kęstutis Barauskas, Loreta Avelienė, Marijus Jučinskas ir mokytojas Romualdas Franckaitis

Dovydas Kušleika ir Greta Bosych po apdovanojimo su mokytoju Romualdu Franckaičiu

Lapkričio 4 d. Bauskėje (Latvija) vyko tarptautinis stalo teniso turnyras sporto centro „Memele“ prizams laimėti. Ir čia ant apdovanojimų pakylos atsistojo du joniškiečiai. Tarp 27 varžovų mišrioje žaidėjų grupėje II-ąją vietą iškovojo Marijus Jučinskas, o III-iąja – Simona Rimkevičiūtė.