Spalio 13 d. Joniškio sporto centro imtynininkai varžėsi Kuršėnuose surengtose Lietuvos vaikų  (2006-2010 m. gimusiųjų) graikų – romėnų imtynių žaidynėse. Jose varžėsi šimtas trisdešimt penki imtynininkai iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio, Marijampolės, Joniškio, Anykščių, Visagino, Tauragės, Kupiškio, Kuršėnų, Gruzdžių. Trenerio Ryčio Keršio auklėtinai iškovojo keturis medalius. Lietuvos vaikų žaidynių nugalėtojumi tapo Karolis Mikštas (sv.kat. iki 66 kg). Antras vietas iškovojo Teodoras Vinciūnas (sv.kat. iki 35 kg) ir Erikas Mažeika (sv.kat. iki 66 kg). Dar vieną sidabro medalį iškovojo, buvęs joniškietis, Nedas Urbonas (sv.kat. iki 54 kg). Nedas šiuo metu gyvena ir treniruojasi Šiauliuose. Komandinėje įskaitoje Joniškio imtynininkai užėmė ketvirtą vietą. Nugalėjo visaginiečiai,  antri klaipėdiečiai, trečioje vietoje Šiaulių imtynininkai.

(Iš kairės): Erikas Mažeika, Karolis Mikštas, Teodoras Vinciūnas

Joniškio sporto centro jaunieji imtynininkai (iš kairės): Ignas Žabarauskas, Dominykas Baliūnas, Airidas Gulbinas, Erikas Mažeika, Ainius Povilauskas, Karolis Mikštas, Teodoras Vinciūnas, Arnas Puipa, Domas Abromavičius, Aivaras Žiogas, Matas Janulis