Gegužės 19 d. Joniškio sporto centro imtynininkai varžėsi Šiauliuose surengtame Lietuvos graikų – romėnų imtynių vaikų (2005-2008 m.gimusiųjų) čempionate. Jame varžėsi šimtas šešiasdešimt imtynininkų iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio, Marijampolės, Visagino, Joniškio, Anykščių, Tauragės, Kupiškio, Šalčininkų, Kuršėnų ir Gruzdžių. Medalius iškovojo keturi trenerio Ryčio Keršio auklėtiniai. Lietuvos vaikų čempionu tapo Arnas Abromavičius (sv.kat. iki 66 kg). Arnas lengvai įveikė imtynininką iš Šalčininkų, o kovoje dėl pirmos vietos nugalėjo treniruočių partnerį Dovydą Ponelį. Dovydas šį kartą iškovojo antrąją vietą. Trečią vietą iškovojo Karolis Mikštas (sv.kat. iki 62 kg), imtyje dėl trečios vietos  įveikęs joniškietį Eriką Mažeiką. Abu joniškiečiai pirmą kartą varžėsi Lietuvos čempionate. Buvęs joniškietis Nedas Urbonas (sv.kat. iki  47 kg) nuo rudens gyvena ir treniruojasi Šiauliuose. Nedas pasiekė tris pergales, patyrė vieną pralaimėjimą ir iškovojo antrąją vietą.

(Iš kairės): Dovydas Ponelis, Karolis Mikštas, Nedas Urbonas, Arnas Abromavičius