Gegužės 16-20 d. joniškiečiai Martynas Muižys ir Adomas Grigaliūnas varžėsi Makedonijos sostinėje Skopjėje surengtame Europos jaunių (2001-2003 m.g) graikų – romėnų imtynių čempionate. Mokytojo Ryčio Keršio auklėtiniai debiutavo tokio lygio varžybose. Joniškiečiai atidavė visas jėgas ir užėmė pakankamai aukštas vietas. Martynas Muižys (sv. kat. iki 45 kg) pirmoje imtyje aiškia taškų persvara 12:3 įveikė Estijos imtynininką. Kitoje imtyje teko pripažinti azerbaidžaniečio pranašumą 0:8. Galingas azerbaidžanietis vėliau visus savo priešininkus įveikė „sausais“ rezultatais ir iškopė į finalą. Visi jam pralaimėję, tame tarpe ir Martynas, sekančią dieną kovojo paguodos kovose dėl bronzos medalio. Joniškietis ryžtingai pradėjo kovą su turku, bet priešininkas atrodė galingiau. Turkas iškovojo pergalę rezultatu 8:0. Rimčiau pasipriešinti sutrukdė kovoje patirta piršto trauma. Martynas Muižys užėmė 10 vietą (sv. kat. varžėsi 20 dalyvių).  Adomas Grigaliūnas (sv. kat. iki 51 kg) pirmą imtį pralaimėjo 0:8 gruzinui, vėliau iškovojusiam Europos čempionato aukso medalį. Kitą dieną Adomas jau pirmame kėlinuke (9:0) įveikė prancūzą. Sekančią imtį Adomas laimėjo ant menčių paguldęs lenką. Kovoje dėl bronzos medalio joniškietis susigrūmė su armėnu. Pirmame kėlinuke dominavo armėnas, kurį laimėjo rezultatu 8:2 . Antrame kėlinuke kova išsilygino.Taškus pasikeisdami pelnė abu imtynininkai. Imties pabaigoje armėnas stengėsi išlaikyti įgytą pranašumą. Pergalę rezultatu 12:8 ir bronzos medalį iškovojo Armėnijos imtynininkas. Adomas užėmė aukštą penktą vietą (sv. kat. varžėsi 20 dalyvių). Tai geriausias pasiekimas tarp lietuvių, kovojusių šiame Europos čempionate. Po kelių dienų poilsio joniškiečiai Adomas Grigaliūnas ir Eimantas Vilimas vyks į Armėniją ruoštis Pasaulio jaunių čempionatui, kuris vyks liepos pradžioje Kroatijos sostinėje Zagrebe. Martynas dėl patirtos traumos treniruočių stovyklą Armėnijoje praleis.